Rohkem aega oleks vaja!
Suure hurraaga alanud blogipidamine on kuidagi soiku jäänud. Ma ei tea, kas asi on minus või sombuses sügisilmas või veel milleski kolmandas, aga tundub, et mitte millegagi ei saa ma enam hakkama. Aeg läheb nii kiiresti ja tehtud ma midagi ei jõua :(

Seljakotti nokitsesin ka natuke. Heegeldatud osa on tegelikult juba ammu valmis. Vaja on heegelduse vahele nööri põimida. Pikaks ajaks jäi asi pooleli lihtsalt seetõttu, et Abakhanis ei olnud neid peenikesi paelu enam müügil ja nüüd tundub, et see põimimine võtab liiga kaua aega. Loodetavasti ma selle ikka kunagi valmis saan.
Kudumisõhtul Mustikas hakkasin mehe sõrmikuid kuduma. Ka need edenevad kuidagi väga visalt.

Oh oleks ööpäevas ometi rohkem tunde kui 24! Nii palju on asju, mida peab tegema. Ja veel rohkem on asju, mida tahaks teha.
0 Comments:
Postita kommentaar
<< Home